سرویس قابلمه نانو سرامیکی 17 پارچه جیفینی ایتالیا

قیمت فروش :1,150,000 تومان
اصلاح کننده قیمت متغیر:
قیمت پایه با مالیات
قیمت / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:
موجود
رنگ
سرویس قابلمه نانو سرامیکی 17 پارچه جیفینی ایتالیا

مشخصات
سرویسهای جدید قابلمه نانو سرامیک جی فی نی ایتالیا از محصولات 2015 این شرکت بوده و لایه سرامیک آن در خطوط تولیدی مجهز این شرکت به نانو تکنولوژی ساخته شده است.
سری جدید محصولات جی فی نی ایتالیا بر پایه کیفیت و حفظ سلامتی خانواده ها طراحی و ساخته شده است و از ظروف سبز، دوستدار محیط زیست بشمار میرود.
دیواره و کف کلیه قابلمه ها و ماهیتابه ها از 5 لایه مختلف آلیاژی ساخته شده است و لایه داخلی آن که در تماس با غذا میباشد سرامیک واقعی با ترکیبات گیاهی بوده و در خطوط تولیدی مجهز به نانو تکنولوژی ساخته میشود.
به لطف نانو تکنولوژی هرگز شاهد چسبندگی غذا به ظروف خود نخواهید بود و عمر این سرویس تا 30 سال تخمین زده میشود.بسیاری از غذا ها را میتوان با این ظروف بدون استفاده از روغن طبخ کرد و آشپزی هرچه سالمتر را برای شما و خانواده شما به ارمغان میآورد.
طراحی جدید قسمت تحتانی بصورت ماتریسی بوده تا حرارت داخل کانالهای ماتریسی بصورت یکنواخت جریان پیدا کند.این طرح جدید دو ویژگی منحصربفرد را ارائه میکند.
ویژگی اول، این محصول را از شعله پخش کن بینیاز میکند و ویژگی دوم قابلیت مصرف انرژی کمتر میباشد که تا 30% مصرف انرژی کاهش پیدا میکند.
آلیاژ بکار گرفته شده در ساخت لایه های این سرویس قابلمه به پخت سریع و باکیفیت غذا کمک کرده و تمام قسمتهای غذا با حرارت یکسان پخته میشوند.
ادغام جنس دستگیره با بدنه علاوه بر محافظت آن دربرابر حرارت مستقیم موجب ظهور طرحی زیبا و منحصر بفرد شده است.دسته ماهی تابه ها نیز از این قاعده مستثنی نبوده وعلاوه بر موارد فوق قابلیت جداشدن را نیز دارد.
رنگ آمیزی این سرویسها در کوره های خاص صورت میپذیرد و بالاترین مقاومت در برابر حرارت مستقیم را داراست.
درب بکاررفته در محصولات فوق با استاندارد ترین شکل ممکن ساخته شده تا بهترین کارایی را ارائه نماید و جنس بکار رفته درآن شامل استیل با قابلیت ضد زنگ و شیشه محدب آبدیده با قابلیت تحمل حرارت بالا ساخته شده است.
این سرویس علاوه بر موارد ذکر شده در سرویس 15 پارچه ، دارای یک مرغ پز نیز میباشد.

محتویات سرویس قابلمه سرامیکی 17 پارچه :
1- قابلمه 32 سانتیمتر
2- قابلمه 28 سانتیمتر
3- قابلمه 24 سانتیمتر
4- قابلمه 20 سانتیمتر
5- قابلمه 18 سانتیمتر
6- ماهی تابه 28 سانتیمتر
7- ماهی تابه 20 سانتیمتر
8- ماهی تابه 32 سانتیمتر- (رژیمی)
9- مرغ پز 32 سانتیمتر
دارای یک سال گارانتی

نظرات (0 نظر)

جهت ثبت نظر می بایست عضو سایت باشید.

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.