ست 10 تکه حوله عروس و داماد مدل متیو طوسی

قیمت فروش :730,000 تومان
اصلاح کننده قیمت متغیر:
قیمت پایه با مالیات
قیمت / kg:
نا موجود
ست حوله عروس داماد مدل Mateo
حوله پالتویی زنانه سایز Medium
حوله پالتویی مردانه سایز Large
حوله دستی:50*90 سانتیمتر(2 عدد)
حوله حمام:150*90 سانتیمتر(2 عدد)
دمپایی حمام (2جفت)
 حوله از نظر فني:

در تولید حوله از دو دستگاه به نامهاي دابي و ژاكارد استفاده مي گردد . دستگاه ژاكارد جديدتر و پيشرفته تر از دستگاه دابي بوده و از لحاظ تكنيكي مزایاي بيشتري نسبت به دستگاه دابي دارد و به همین دلیل حوله هايي كه با دستگاه ژاكارد تهيه مي گردند بسيار مرغوب تر از حوله هاي تهیه شده با دستگاه دابي مي باشند.
بافت اصلي حوله پرزدار است ولي بسته به نوع حوله مورد نیاز از بافت هاي فاقد پرز نيز در قسمتهاي مختلف آن استفاده می گردد. بافت ساده نیز در حوله معمولا دو نوع ميباشد:
بافت ساده كه جهت دور دوزي، نوار دوزي يامشخص كردن الگوی حوله استفاده مي گردد. براي انداختن طرح و نقش روي متن حوله نيز از تركيب بافت پرزدار و ساده استفاده می گردد.
بافت بوردر با نخ هاي رنگي ابريشمي انجام مي گردد و تراكم نخ پود نیز در اين بافت بسيار بالا ميباشد. بوردر در حوله هاي ابعادي و نیز روبدوشامبر جهت زيبايي و همچنین محكم كردن بافت حوله استفاده مي گردد.
بهترين نخ تار و پود جهت تهيه حوله اي با كيفيت، نخ صد در صد پنبه است ولي امروزه از نخ هاي مخلوط با پلي استر نيز جهت تولید حوله هاي ارزان قيمت استفاده مي گردد.
عوامل تعيين كننده در قيمت و كيفيت حوله:
اولين عامل تاثیرگذار بر كيفيت حوله نخ آن می باشد كه بهترين آن نخ صد در صد پنبه است. حوله هاي بافته شده در دستگاه ژاكارد از نظر تنوع و كيفيت نسبت به حوله هاي تولید شده توسط دستگاه دابي برتري قابل ملاحظه ای دارند.از آن گذشته تراكم نخ تار در بافت حوله و همچنین وزن بر متر حوله از اصلي ترين عوامل مشخص كننده كيفيت حوله هستند. وجود بوردر، نوار دوزي، قيطان دوزي، چاپ روي حوله، گلدوزي و گيپوردوزي حوله نيز از عوامل تاثیرگذار در قيمت حوله هستند. رنگ حوله يكي از موثرترین عوامل تعيين كننده قيمت و كيفيت حوله است. رنگ مستقيم جهت رنگ آمیزی حوله هاي معمولي استفاده مي گردد كه مقاومت زيادي در برابر شستشو، حرارت و نور ندارد ولي رنگهاي راكتيو براي حوله هاي اعلاء استفاده مي گردد زيرا كه ثبات بالاتری در مقابل عوامل ياد شده دارند.

 

نظرات (0 نظر)

جهت ثبت نظر می بایست عضو سایت باشید.

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.